rodzina z dziećmi u dentysty
stomatolog dziecięcy w trakcie pracy
wizyta u dentysty
gabinet stomatologa dziecięcego

Zakres usług

 

Piaskowanie, wybielanie i inne zabiegi

Gabinet prywatny, nie świadczy usług w ramach NFZ

 
Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, przygotowaliśmy opis świadczonych przez nas usług wraz z objaśnieniem, gdyż nie każdy musi być specjalistą w każdej dziedzinie – od usług stomatologicznych mają Państwo nas. Nasz Gabinet Stomatologiczny Stodent dla Dzieci i Dorosłych w Łodzi świadczy w pełni profesjonalne i kompleksowe usługi.

Coraz więcej pacjentów zastanawia się nie tylko nad leczeniem zębów, ale również nad ich zdrowym
i śnieżnobiałym wyglądem. Aby uzyskać taki efekt, stosując metody najmniej inwazyjne, możemy zaproponować Państwu w naszym gabinecie w Łodzi piaskowanie zębów oraz wybielanie zębów.
Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu najbezpieczniej długotrwałe efekty można osiągnąć dzięki wybielaniu zębów metodą nakładkową. Taką metodę oferujemy i polecamy.
Aby Pacjent mógł poddać się zabiegowi wybielania zębów musi być odpowiednio przygotowany.
Zęby powinny być wyleczone z próchnicy i oczyszczone z kamienia nazębnego (skaling ultradźwiękowy)
i osadu. To właśnie dzięki piaskowaniu zębów w Łodzi można profesjonalnie usunąć osad.
Jeśli chcecie Państwo, aby nasi stomatolodzy fachowo wykonali zabiegi piaskowania zębów oraz wybielania zębów w Łodzi zapraszamy serdecznie do naszego gabinetu stomatologicznego.

W zakres czynności, które są wykonywane w naszej placówce w Łodzi wchodzą:

– stomatologia zachowawcza – profilaktyka i leczenie próchnicy zębów,
– endodoncja, czyli leczenie kanałowe z elektroniczną kontrolą długości kanału korzeniowego,
– stomatologia dziecięca – leczenie stomatologiczne dzieci, nie tylko zębów, ale również innych schorzeń jamy ustnej. Do wypełnień stosujemy tak lubiane przez dzieci kolorowe wypełnienia,
– stomatologia estetyczna, w tym wybielanie zębów oraz korekta kształtu i koloru zęba,
– protetyka – protezy, mosty i korony,
– chirurgia stomatologiczna – usuwanie zębów w sposób bezbolesny, dzięki stosowaniu znieczuleń miejscowych. Ponadto zdajemy sobie sprawę, że każdy z nas ma inny próg bólu, więc cierpliwie czekamy, aż środek znieczulający zacznie działać, gdyż Państwa komfort jest dla nas rzeczą kluczową,
– profilaktyka stomatologiczna, będąca bardzo istotnym punktem wśród świadczonych przez nas usług ma na celu zapewnienie, aby Państwa uzębienie pozostało w nienagannym stanie przez wiele lat,
co mogą zapewnić regularne wizyty kontrolne, usuwanie kamienia, piaskowanie zębów czy lakierowanie,
– rtg zęba (radiowizjografia) – wykonywane cyfrowo co 10-krotnie zmniejsza dawkę promieniowania.

Wszystkie te w pełni profesjonalne usługi, wsparte miłą obsługą, sprawiają że mogą Państwo czuć się komfortowo i pewnie, a kolejne wizyty kontrolne będą przyjemnością.
W Gabinecie Stomatologicznym dla Dzieci i Dorosłych Stodent w Łodzi zagwarantuje to niepowtarzalna atmosfera i indywidualne podejście naszych lekarzy i asystentek do każdego pacjenta.